Корм для перепелів

Корм для перепелів

Корм для перепелів за вигідними цінами пропонує компанія Ловіт. Ми виробляємо і реалізуємо великий асортимент кормів для перепелів: комбікopми для пеpeпелів, БBМД для пеpeпелів, пpeмікcи для пеpeпелов, а також кoнцeнтрaти для пеpeпелів. Наші корми відрізняє висока якість та низькі ціни. Корм для перепелів відповідає нормам поживності заданої видової і вікової групи та враховує сільськогосподарські особливості України.

Можемо виготовити корм для перепелів за індивідуальною рецептурою. Наші фахівці використовують комп'ютерне балансування раціонів на основі сировинної бази замовника і подальшим виготовленням індивідуальної продукції. За вашим бажанням в корм для перепелів можна включити різні додаткові функціональні компоненти, сертифіковані і дозволені до застосування на території Україні.

Корм для перепелів від Ловіт - це гарантія високої якості. Здійснюємо також консультування з будь-яких питань, пов'язаних з годуванням тварин, птиці, риби.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Тваринництво

Комбікорм для птиці

Комбікорм для птиці

09.08.2016

Виробляємо і реалізуємо комбікорми для домашньої птиці: бройлерів, курей-несучок, перепелів і т. д. Висока якість, вигідні ціни, можливість виробництва корму за вашим рецептом. Доставка…

Тип: продам

 
 
Купити комбікорм (Україна)

Купити комбікорм (Україна)

09.08.2016

Виробляємо і реалізуємо комбікорми та премікси для тварин і птахів. Можливе виготовлення кормів за індивідуальним рецептом. Ціни у нас максимально низькі, адже ми працюємо без посередник…

Тип: продам

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create