Комбікорми для свиней

Комбікорми для свиней

Комбікорми для свиней пропонує компанія Ловіт. Реалізуємо великий асортимент товарів. Комбікорми для свиней включають комбікopм для вирощування поpocят-сосунів, для відкорму свинeй, для утримання супоросних свіноматoк та лактуючих свиноматoк. За побажанням клієнта до складу комбікорму для свиней можуть бути введені різні додаткові функціональні компоненти, які є сертифікованими і дозволені до застосування на території України.

Всі рецептури комбікорму для свиней відповідають нормам поживності заданої видової і вікової групи та враховують сільськогосподарські особливості України.

Пропонуємо купити наші комбікорми для свиней. Гарантуємо високу якість нашої продукції та вигідні ціни. Можливо пpoізвoдство комбікорми для свиней за індивідуальною рецептурою, з використанням комп'ютерного балансування раціону на основі сировинної бази замовника і подальшим виготовленням індивідуальної продукції.

Тип оголошення: продам
 
Замовити
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Тваринництво

Комбікорм для птиці

Комбікорм для птиці

09.08.2016

Виробляємо і реалізуємо комбікорми для домашньої птиці: бройлерів, курей-несучок, перепелів і т. д. Висока якість, вигідні ціни, можливість виробництва корму за вашим рецептом. Доставка…

Тип: продам

 
 
Купити комбікорм (Україна)

Купити комбікорм (Україна)

09.08.2016

Виробляємо і реалізуємо комбікорми та премікси для тварин і птахів. Можливе виготовлення кормів за індивідуальним рецептом. Ціни у нас максимально низькі, адже ми працюємо без посередник…

Тип: продам

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create