Про компанію

Комбікорм торгової марки Ловіт - це висока якість за низькою цыною.

Ми здійснюємо виробництво комбікормів і кормових добавок для сільськогосподарських тварин, птиці, риби.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ловіт» випускає комбікорм на власному заводі. Виробництво комбікормів передбачає використання сировинних компонентів вітчизняного та імпортного виробництва найвищої якості. Комбікорм включає складові, які належним чином сертифіковані і дозволені до застосування в Україні. Всі рецептури комбікорму відповідають нормам поживності заданої видовий і вікової групи і враховують сільськогосподарські особливості України. Асортимент товарів включає комбікорм більше 200 найменувань як стандартних, так і розроблених за індивідуальним замовленням товарів.

Наше підприємство було засноване в 1991 році. За ці роки ми заслужили репутацію компанії, в якій працюють професійні та висококомпетентні фахівці. Ми виявляємо уважне ставлення та індивідуальний підхід до наших клієнтів. Нашу компанію, яка виробляє комбікорм, премікси, характеризують культура виробництва і неухильне дотримання вимог якості. Виробництво комбікормів передбачає відстеження та застосування на практиці новітніх досягнень і технологій в науковому годуванні. Все це забезпечує чудовий імідж торгової марки «Ловіт».

Наші фахівці регулярно проводять презентації продукції, беруть участь у регіональних, українських і міжнародних сільськогосподарських виставках, науково-практичних конференціях і симпозіумах.

Компанія «Ловіт» пропонує послуги з комп'ютерної оптимізації раціонів годування, післяпродажні консультації фахівців з питань годівлі та утримання. Ми пропонуємо консультування з будь-яких пов'язаним з годуванням тварин, риби і птиці питань. Здійснюємо оптимізацію раціонів годівлі. Розраховуємо рецептуру комбікорму з урахуванням сировинної бази господарства-замовника.

У своїй роботі ми в першу чергу орієнтуємося на задоволення потреб наших покупців. Маємо великий досвід в такій справі як виробництво комбікормів і пропонуємо комбікорм найвищої якості. Ми гарантуємо високу якість обслуговування всім: крупному агропромислового підприємству і людині, у якої в господарстві одне порося чи курка. Ми співпрацюємо з ветеринарними аптеками, зоомагазинами, тваринницькими комплексами, заводами з виробництва комбікормів, фермерськими господарствами.

Будемо раді бачити вас серед числа наших клієнтів!

 
 

Види діяльності

Пропонуємо широкий асортимент повнораціонних кормів та кормових добавок власного виробництва.

Наша діяльність включає наступні напрямки:

- виробництво та реалізація стартових комбікормів для тварин, птиці та риби;
- виробництво та реалізація комбікормів для тварин, птиці та риби;
- виробництво та реалізація кормових добавок, преміксів, вітамінних та мікроелементних концентратів для тварин, птиці та риби.

Наше підприємство виробляє і реалізує широку гаму продуктів для годування:

Комбікорми:
- суперстартові і стартові для свиней, птиці (курей-несучок, бройлерів, індиків, водоплавних і пр.), риби;
- для дорощування і відгодівлі свиней, птиці, риби;
- для продуктивного періоду.

Кормові добавки:
- білкові вітамінно-мінеральні добавки (БВМД);
- премікси (вітамінно-мінеральні добавки);
- суміші вітамінні, мінеральні (вітамінні, полісолевие концентрати);
- інші суміші для преміксів, комбікормів.

 

Мапа

Контактна особа

Контакти

ТМ "Ловіт" - виробництво комбікормів, преміксів
(основний офіс)

49051, Україна, Дніпропетровська, Дніпропетровськ, вул.Курсантська, будинок 11
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create