Про компанію

Комбікорм торгової марки Ловіт - це висока якість за низькою цыною.

Ми здійснюємо виробництво комбікормів і кормових добавок для сільськогосподарських тварин, птиці, риби.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ловіт» випускає комбікорм на власному заводі. Виробництво комбікормів передбачає використання сировинних компонентів вітчизняного та імпортного виробництва найвищої якості. Комбікорм включає складові, які належним чином сертифіковані і дозволені до застосування в Україні. Всі рецептури комбікорму відповідають нормам поживності заданої видовий і вікової групи і враховують сільськогосподарські особливості України. Асортимент товарів включає комбікорм більше 200 найменувань як стандартних, так і розроблених за індивідуальним замовленням товарів.

Наше підприємство було засноване в 1991 році. За ці роки ми заслужили репутацію компанії, в якій працюють професійні та висококомпетентні фахівці. Ми виявляємо уважне ставлення та індивідуальний підхід до наших клієнтів. Нашу компанію, яка виробляє комбікорм, премікси, характеризують культура виробництва і неухильне дотримання вимог якості. Виробництво комбікормів передбачає відстеження та застосування на практиці новітніх досягнень і технологій в науковому годуванні. Все це забезпечує чудовий імідж торгової марки «Ловіт».

Наші фахівці регулярно проводять презентації продукції, беруть участь у регіональних, українських і міжнародних сільськогосподарських виставках, науково-практичних конференціях і симпозіумах.

Компанія «Ловіт» пропонує послуги з комп'ютерної оптимізації раціонів годування, післяпродажні консультації фахівців з питань годівлі та утримання. Ми пропонуємо консультування з будь-яких пов'язаним з годуванням тварин, риби і птиці питань. Здійснюємо оптимізацію раціонів годівлі. Розраховуємо рецептуру комбікорму з урахуванням сировинної бази господарства-замовника.

У своїй роботі ми в першу чергу орієнтуємося на задоволення потреб наших покупців. Маємо великий досвід в такій справі як виробництво комбікормів і пропонуємо комбікорм найвищої якості. Ми гарантуємо високу якість обслуговування всім: крупному агропромислового підприємству і людині, у якої в господарстві одне порося чи курка. Ми співпрацюємо з ветеринарними аптеками, зоомагазинами, тваринницькими комплексами, заводами з виробництва комбікормів, фермерськими господарствами.

Будемо раді бачити вас серед числа наших клієнтів!

 
 

Товари

БВМД для свиней, бройлерів

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Премікси

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Перепелиний комбікорм

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Стартовий комбікрм для несушки

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create