Компанія Ловіт здійснює виробництво та продаж повнораціональних комбікормів і кормових добавок для сільськогосподарських тварин, птиці, риби. Ми пропонуємо комбікорм високої якості.

Наш комбікорм забезпечить вашим тваринам повноцінне збалансоване харчування. Комбікорм забезпечить організм тварини або птиці всіма необхідними поживними речовинами. Крім того, вам безсумнівно сподобається те, що комбікорм легкий в застосуванні і дуже результативний.

Необхідно усвідомити, що для реалізації генетичного потенціалу сучасних порід сільськогосподарських тварин та птиці потрібен збалансований і поживний комбікopм високої якості. Саме тому при виборі комбікopмів необхідно звертати увагу на їх основні якісні показники (обмінна енергія, сирий протеїн, лізин, метіонін, клітковина і т.д.).

Підвищити продуктивність тварин - це просто з нашим комбікормом!

Велика кількість різних сільськогосподарських підприємств підвищили продуктивність тварин. А допоміг їм у цьому якісний комбікорм торгової марки Ловіт. Ми пропонуємо високоякісний комбікорм для збалансованого годування тварин. Основний принцип роботи нашого підприємства - це якість. Комбікорм виробляється нашими кваліфікованими фахівцями на сучасному обладнанні. Для нас дуже важливим є виробництво комбікормів, безпечних для здоров'я тварин і для здоров'я людей, а також нешкідливих з точки зору життєвого середовища. Комбікорм, який виробляється нашою компанією, відповідає всім нормам поживності заданої видової вікової групи та враховує сільськогосподарські особливості України.

Особливістю нашої компанії є виготовлення високоякісного комбікорму, а також надання комплексу послуг для успішного птахівництва та тваринництва. Ми пропонуємо консультування з будь-яких питань, пов'язаних з годуванням тварин, риби та птиці. Ловіт надає можливість комп'ютерної оптимізації раціонів годування, а також післяпродажні консультації фахівців.

Розраховуємо рецептуру комбікорму з урахуванням сировинної бази господарства-замовника. У нашій роботі ми в першу чергу орієнтуємося на задоволення потреб наших замовників. Маючи величезний досвід у виробництві комбікормів, ми можемо гарантувати якість і безпеку нашого комбікорму.

Ми на однаково високому рівні обслуговуємо і велике агропромислове підприємство і окрему фізичну особу, у якої в господарстві одне порося чи курка. Співпрацюємо з ветеринарними аптеками, зоомагазинами, тваринницькими комплексами, заводами з виробництва комбікормів, фермерськими господарствами.

Комбікopм торгової марки Ловіт розробляється згідно всіх норм. Наше підприємство виготовляє і реалізує продукцію як стандартних, так і індивідуальних рецептур, які розроблені у відповідності з останніми тендeнціями і досягненнями у світовій практиці годування, а також з індивідуальними вимогами замовника. Комбікорми торгової марки Ловіт гарантує своїм замовникам ефективність і безпечність застосування.