Вирощування свиней в домашніх умовах

Свинина дуже поживна і смачна. Саме тому багато людей замислюється над вирощуванням свиней в домашніх умовах.

Враховуючи те, що сучасні породи не примхливі і швидко плодяться, це не найважча справа. Ось, наприклад, корова народжує лише одного, максимум двох телят на рік, а свиня пороситься 2 рази за той же час і приводить до 14 поросят за пологи.

Порівняно з іншими великими домашніми тваринами, свині і вагу набирають швидше. Новонароджене порося важить до 1.5 кг, а вже за перший тиждень життя стає важчим в 2 рази, за перший місяць - у 20 разів, а за рік - в 140 разів. Крім того, свині продуктивніше використовують речовини, отримані з корму. Якщо домашня птиця засвоює лише п'яту частину корму, велика рогата худоба третю, то свиня майже половину.

Багато хто полюбляє свинину. Вона володіє відмінними смаковими та корисними властивостями, які зберігає навіть при тривалому зберіганні в морозильній камері. Свинина - багате джерело повноцінних білків, амінокислот, вітамінів групи В, заліза, без яких неможливе повноцінне функціонування людського організму. В організмі людини це нежирне молоде м'ясо засвоюється на 90-95%. Крім того, м'ясо свині краще за будь-яке інше піддається консервації та зберіганню.

Як вибрати породу свині?

За корисними якостями м'яса і сала тварини, свиней поділяють на три види: м'ясо-сальний, беконний і сально-м'ясний. Такий поділ допомагає вибрати потрібну саме вам породу.

До першої групи відносяться великі білі свині порід: українська степова біла, велика біла, литовська біла, латвійська біла, північнокавказька та миргородська.

До другої - ландрас, дюрок і уржумська.

До третьої - беркширська і білоруська чорно-ряба.

Кожна з порід має свої особливості. Перед покупкою поросят на відгодівлю, з ними варто ознайомитися.

Важливо також підібрати правильний корм для свиней, щоб вони росли здоровими та мали ще більший приріст.

У цьому вам з радістю допоможе компанія "Ловіт". Ми реалізуємо високоякісні комбікорми власного виробництва для свиней, інших домашніх тварин і птахів. Крім того, ми можемо створити комбікорм за індивідуальним рецептом.

Щоб дізнатися детальніше про нашу роботу і купити комбікорм, телефонуйте до нас за номерами, вказаними в контактній інформації.